System odwróconej osmozy RO Pad - dane techniczne

System odwróconej osmozy RO Pad to urządzenie o niewielkich wymiarach: 39,5 cm x 10,5 cm x 43 cm + przyłącza wody ok 3 cm (wys/szer/gł). Umożliwia ono pracę w pozycji pionowej i poziomej. Posiada trzy odcinki przewodów instalacyjnych - każdy po 1,5 m długości. System RO Pad wyposażony jest w chromowaną wylewkę GW-W1-03-CH. W czasie pracy pobiera średnio 96 W energii elektrycznej. Wymaga on zasilania 230V/60Hz.
Filtr do wody RO Pad
obrazek prezentujacy

System RO Pad - jak działa?

RO Pad to nowoczesny system uzdatniania wody zaprojektowany jako niewielkie, lecz wyjątkowo wydajne urządzenie. Pozwala on uzyskiwać w pełni czystą ciecz przeznaczoną do celów spożywczych. System odwróconej osmozy RO Pad nie wymaga stosowania zbiornika magazynującego wodę, gdyż produkcja i oczyszczanie cieczy jest prowadzone na bieżąco po otwarciu wylewki. Urządzenie to wytwarza czystą wodę, a wszelkie zanieczyszczenia odprowadza bezpośrednio do kanalizacji. Dzięki temu rozwiązaniu ciecz można pić prosto z kranu bez konieczności przegotowywania jej.

Filtr odwróconej osmozy RO Pad - zabezpieczenia

Wybierając system odwróconej osmozy RO Pad, nie musisz martwić się o bezpieczeństwo swoje i domowników. Komputer sterujący pracą tego systemu jest podłączony do specjalnej płytki bezpieczeństwa. Gdy na czujniku pojawi się choćby najmniejsza kropla wody, urządzenie natychmiast odcina dopływ cieczy surowej i wydaje sygnały dźwiękowe w celu poinformowania użytkownika o nieprawidłowości. Ponadto system odwróconej osmozy RO Pad wyposażony jest w ogranicznik wysokiej ciśnienia, który zabezpiecza sprzęt przed nagłymi skokami ciśnienia wody. System RO Pad informuje użytkownika również o braku cieczy i zbyt niskim ciśnieniu wody. W razie jakichkolwiek nieprawidłowości sprzęt wydaje sygnały dźwiękowe i świetlne. System RO Pad informuje użytkownika także o automatycznym płukaniu membran.
Sprawdź nasze filtry do wody!
Filtry do wody

Global Water: RO Pad - montaż urządzenia

Montaż systemu odwróconej osmozy RO Pad jest prosty i nie wymaga zaawansowanej wiedzy technicznej, dlatego bez przeszkód możesz podjąć się go samodzielnie. Należy dodać, że instalując system samodzielnie, nie pozbawiasz go gwarancji. Jeśli jednak nie posiadasz odpowiednich narzędzi lub wolałbyś, aby montażem urządzenia zajęli się specjaliści, skorzystaj z oferty Global Water.

Filtr z odwróconą osmozą RO Pad - koszt eksploatacji

Szukasz rozwiązania, które pomoże Ci zaoszczędzić wodę? Wybierz system odwróconej osmozy RO Pad! W tym filtrze zastosowano specjalne wkłady liniowe w kompaktowych obudowach, których wymiana nie wiąże się z niewielkimi wydatkami. Ponadto należy dodać, iż klasyczne systemy potrzebują ok. 6 l wody, aby uzyskać 1 l czystej cieczy. System RO Pad wytwarza 1,1 l wody czystej w ciągu minuty, a w tym czasie ilość cieczy oddawanej do kanalizacji wynosi zaledwie ok. 1 l. Zatem, jeśli szukasz oszczędnego urządzenia o dużej wydajności, to możesz być pewien, że RO Pad nie ma sobie równych!